O MNIE

Uwielbiam obcować z twórczą energią. Malując uczę się pozwalać, by to ona mnie prowadziła, próbuję odpuszczać kontrolę i oczekiwania. Nasłuchuję głosu intuicji, który podpowiada mi po jaki sięgnąć kolor i gdzie położyć kolejną plamę. Ten głos jest najważniejszym doradcą w moim twórczym procesie. I wszędzie poza nim, bo wierzę, że każdy z nas jest artystą, który tworzy swoje życie. Twórcza energia, to energia życia, siła, która stwarza. Każdy z nas ją w sobie ma.

Sztuka abstrakcyjna ma moc oddziaływania na nas na głębokim, intuicyjnym poziomie. Wyraża nasze emocje i stany trafniej, niż robią to słowa. Może nas ożywiać i inspirować. Codzienne obcowanie z nią wzbogaca nasze wnętrza. 

Dlatego wierzę, że miejsce sztuki jest nie tylko w galeriach, ale przede wszystkim, w naszych domach. Wszędzie tam, gdzie toczy się prawdziwe życie. Sztuka sprawia, że dom nabiera charakteru. Staje się formą ekspresji dla kolekcjonera. Jestem wzruszona i zaszczycona za każdym razem, gdy to dzieje się z udziałem mojego obrazu! 

Zaproś sztukę do swojego wnętrza

Oryginały

Zobacz kolekcję oryginalnych obrazów mojego autorstwa

Reprodukcje

Najlepszej jakości reprodukcje giclée, dostępne od ręki w sklepie

Kontakt

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem tutaj

„Kasia jest artystką skupioną na poszukiwaniu autentycznej ekspresji. Malując daje się ponieść procesowi twórczemu, podąża za wewnętrznym głosem, intuicyjnie kreuje abstrakcyjne światy. W malarstwie szuka kontaktu z własną intuicją, autentycznego piękna i wolności.

Kasia Ekes obrazy abstrakcyjne
Malarka Kasia Ekes w pracowni artystycznej
kasia ekes obrazy