THE ART

OF YOU

odkryj w sobie artystkę

pierwszy EVER kurs malarstwa abstrakcyjnego online by Kasia Ekes

nakarm swoją potrzebę tworzenia!

→ chcesz malować abstrakcyjne obrazy, ale nie wiesz, jak zacząć?

→ chcesz się twórczo odblokować, żeby malować lepsze obrazy?

→ malujesz abstrakcyjne obrazy, ale nie czujesz prawdziwej satysfakcji z procesu twórczego?

→ chcesz podejrzeć moje techniki malarskie i sposób myślenia podczas malowania?

jeśli tak- ten kurs jest dla Ciebie!

Co zyskasz przerabiając ten kurs?

 • pokażę Ci krok po kroku jak namalować prawdziwie Twój abstrakcyjny obraz
 • nauczę Cię uwalniającego podejścia do malowania, czyli skupienia na procesie, a nie na efekcie
  • pokażę Ci sposoby i ćwiczenia, które pomogą Ci się odblokować tak, żebyś mogła malować swoje najlepsze obrazy!
  • nauczę Cię czerapać prawdziwą satysfakcję z tworzenia 
  • pokażę Ci moje techniki malarskie (jak krok po kroku maluję obraz)

  odkryj przyjemność tworzenia

  i zacznij malować świetne obrazy!

  Zobacz pierwszą lekcję- wprowadzenie do kursu!

  7

  Zobacz jak wygląda cały kurs-

  czego się nauczysz krok po kroku!

  LEKCJA 1- Wprowadzenie

  W pierwszej lekcji, na początek, chcę dodać Ci otuchy i odwagi do przechodzenia przez ten kurs, do malowania i do robienia tego, co czujesz, że chcesz robić. Podzielę się tu z Tobą historią mojego „talentu” i tym, że talent wcale nie ma takiego znaczenia, jak nas nauczono. Talent można rozwinąć, jeśli są do tego chęci, a w sztuce dużo ważniejsza jest wrażliwość, niż to, czy przyszliśmy na świat z naturalnymi plastycznymi zdolnościami!

  LEKCJA 2- Narzędzia i materiały

  W tej lekcji pokażę Ci materiały, których używam na codzień w mojej pracowni i których będziesz potrzebować do przerobienia tego kursu. Podpowiem też, jak zaaranżować i zabezpieczyć przestrzeń, jeśli nie chcesz pobrudzić jej farbami. Dostaniesz też listę moich ulubionych plastycznych materiałów, a w sklepie internetowym Paper Concept możesz kupić specjalny zestaw do malowania by Kasia Ekes! 

  LEKCJA 3- Rysunek automatyczny

  W tej lekcji pokażę Ci rysunkowe ćwiczenie, która pięknie pomaga się zrelaksować, otworzyć, wyluzować przed malowaniem i poczuć podczas tworzenia kontakt ze swoim ciałem. Gwarantuję, że będziesz do tego wracać!

  LEKCJA 4- Odkryj swój malarski ślad

  Czymś bardzo cennym w malarstwie abstrakcyjnym jest Twój malarski ślad. To, jaki naturalnie i automatycznie Twoja ręka zostawia ślad malując pędzlem. W tym ćwiczeniu odkryjesz swój ślad i stworzysz swój malarski alfabet.

  LEKCJA 5- Słowa + zniszcz ten obraz

  Kolejne ćwiczenie, który pobudzi Twoje kreatywne soki i pomoże im płynąć wartko. Z doświadczeń zebranych w tym i wszystkich pozostałych ćwiczeniach będziesz korzystać później, malując obraz na płótnie i gwarantuję, że wzbogacą Twój twórczy proces!

  LEKCJA 6- Już jesteś artystką!

  To ćwiczenie udowodni Ci i pokaże, że już jesteś artystką, nieważne, czy tak o sobie myślałaś, czy nie! Artystka to osoba, która potrafi wziąć to, co istnieje tylko w jej wewnętrznej rzeczywistości w postaci idei, emocji, stanów i zakląć to w formę możliwą do odebrania przez innego człowieka. Sztuka to najbardziej niezwykła, magiczna forma komunikacji. Obiecuję, że już to potrafisz!

  LEKCJA 7- Już jesteś artystką! cz2

  Dalsza część ćwiczenia, które ostatecznie przekona Cię, że już jesteś artystką!

  LEKCJA 8- Mindsetowy boost przed malowaniem

  W tej lekcji pozbędziesz się lęku, że zepsujesz płótno! Nauczysz się puszczać hamulce, a świetne obrazy przyjdą jako konsekwencja tego, że będziesz mieć w sobie luz i fun.

  LEKCJA 9- Przygotowanie przestrzeni

  Podpowiem Ci jak przygotować przestrzeń do malowania dużego obrazu nawet, jeśli nie masz pracowni, w której możesz wszystko pochlapać 🙂 Ja też tak zaczynałam!

  LEKCJA 10- Wybór kolorów

  Wybierzesz kompozycję kolorystyczną swojego obrazu!

  LEKCJA 11- Pierwsze warstwy- aktywacja płótna

  W tej lekcji pokażę Ci, jak możesz stworzyć pierwsze warstwy swojego obrazu i aktywować płótno. 

  LEKCJA 12- Budowanie malarskiej historii

  Poznasz moje sposoby na rozwijanie malarskiej opowieści w obrazie, budowanie jego kolejnych warstw, używanie różnych technik i narzędzi i… jak zrobić magiczną posypkę! 🙂

  LEKCJA 13- Błądzenie i błędy

  Każdy obraz czasami dociera do ślepego zaułka… tu zobaczysz, jak ja ze swoim obrazem błądzę i poszukuję… po to, by później odnaleźć go na nowo. 

  LEKCJA 14- Co robić, gdy nie wiesz, co robić

  W tej lekcji pokażę Ci, jak wyprowadzam swój obraz ze ślepego zaułka i nadaję mu nowy charakter. Raz na zawsze pożegnasz się ze strachem, że możesz zepsuć swój obraz. Bo błędy nie istnieją. Są zawsze szansą na nowy, świeży kierunek!

  + NOWOŚĆ!

  dodatkowe lekcje, w których pokazuję, jak krok po kroku maluję ten obraz

  transfor

  macja

  Ekspresja przez malarstwo abstrakcyjne ma niezwykłą, terapeutyczną moc.

   

  Malując, możesz spotkać i WYRAZIĆ kawałki siebie, których dotąd jeszcze nie odkryłaś. Pokażę Ci, jak to zrobić. Zarąbiste, pełne mocy obrazy staną się nieuniknionym skutkiem ubocznym Twojej autentycznej ekspresji i SATYSFAKCJI, którą będziesz czerpać z malowania!

  Wierzę, że jeśli chcesz, możesz być artystką. Właśnie to, że chcesz, jest już wystarczającym dowodem! Możesz malować obrazy, które poruszają innych i przede wszystkim CIEBIE. Możesz używać malarstwa abstrakcyjnego jako języka, w którym opowiadasz swoją historię. Historię swojej duszy.

  Wiem, że masz do opowiedzenia niezwykłą historię. Chcę Ci pokazać, jak możesz ją opowiedzieć malując abstrakcyjne obrazy.

   

  → wyżyjesz się twórczo!

  → zaczniesz malować swoje najlepsze obrazy!

  → pokochasz swój twórczy proces!

  → odkryjesz wspaniałą artystkę, którą już jesteś i zawsze byłaś… musisz ją tylko sobie przypomnieć!

  ogromny kreatywny rozwój i ożywienie- gwarantowane!

  Zobacz opinie uczestniczek kursu!

  Podzieliłam się moją miłością i podejściem do malarstwa abstrakcyjnego już z ponad SETKĄ kobiet na warsztatch w mojej pracowni. Zobacz, co powiedziały!

  To zdecydowanie jeden z piękniejszych warsztatów w jakich brałam udział!
  Piękny czas ze sobą, możliwość wzięcia oddechu, zaczerpnięcia nowych inspiracji, technik, otwarcie się na coś innego, świeżego. Kasia posiada dar przekazywania wiedzy, otwierania innych na spontaniczność, na zaufanie do procesu kreacji, w sposób lekki i żywy. Dokładnie to widać na Jej obrazach, nawet można to było zaobserwować na naszych powstających w trakcie warsztatu pracach. Piękna, kobieca i subtelna energia, wrażliwość i delikatność, połączona z talentem i wyjątkową zdolnością do inspirowania innych. Bardzo polecam warsztaty Kasi.

  Agnieszka Tomczuk @agnieszkatomczukart

  artystka

  Bardzo dziękuję za wczorajsze warsztaty 😍 Pomimo, że maluje od wielu lat rekreacyjnie i miałam obawy, że nie nauczę się za dużo , jestem w ogromnym szoku. Przekazałaś nam wczoraj tyle praktycznej wiedzy, tyle fajnych rozwiązań !! ❤️ Nie sądziłam, że nauczę się malować abstrakcje!! Polecam twój kurs każdemu, te wibracje, emocje, które wczoraj odczuwałam wsród innych uczestniczek. Brak mi słów 💖🙌

  Julia Ceryn

  studentka medycyny

  Warsztaty Kasi to zupełnie nieoczywiste podejście do malowania. Kasia przeprowadza nas przez ćwiczenia, które krok po kroku otwierają nas na radosną zabawę procesem twórczym. Bez spiny. Wchodzisz w totalny flow. A z tego flow powstaje Twoje dzieło, które okazuje się kolejną fascynującą niespodzianką. Warto tego doświadczyć 🙂

  Karolina Klimaszewska, @karo.and.art

  ilustratorka

  Jeśli na informację o warsztatach Kasi coś Cię poruszyło, ale zaraz potem pomyślałaś sobie, że Ty się nie nadajesz, że przecież nie jesteś artystką i nie masz talentu do malowania, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! Ja zdecydowałam się przyjechać z drugiego końca Polski i zrobiłabym to jeszcze raz. Choćby jutro! To był niesamowity czas który nie był po prostu „nauką malowani”. To był czas poznawania siebie na nowo, doświadczania piękna i odkrywania w sobie artystki. Tak, nauczyłam się wiele jeśli chodzi o malowanie, ale to zdecydowanie coś więcej. I właśnie dlatego polecam wejść w ten proces twórczy z Kasią – oprócz kursu malarskiego, w pakiecie dostaje się dużo, dużo więcej 💛

  Natalia Kwiatkowska @nataliakwiatkowska_pl

  psycholożka

  Mam za sobą nie tylko 15 lat malowania, ale też studia z edukacji artystycznej, duże  doświadczenie pedagogiczne, kilkanaście przeprowadzonych warsztatów na żywo w mojej pracowni i przede wszystkim… pasję zarażania miłością do tworzenia! W moim podejściu do malarstwa znajdziesz jednocześnie głębię i luz. Magię i prostotę. Pokażę Ci, że jesteś artystką i pomogę Ci rozwinąć Twoje artystyczne skrzydła! Pożegnaj swojego wewnętrznego krytyka i zacznij robić to, od czego Twoje wnętrze śpiewa!

  PSSSSSSSST.

  A gdyby tak pożegnać wewnętrznego krytyka i po prostu oddać się… chwili? I temu, do czego mocniej bije Twoje serce?

  Jeśli coś w Twoim sercu ŚPIEWA na widok obrazów, farb, płócien i pędzli… Jeśli zawsze z podziwem patrzysz na artystki… Jeśli po cichu wzdychasz, że TEŻ TAK CHCESZ…

  Jeśli kiedyś próbowałaś, ale Ci nie wyszło…

  Jeśli nie próbowałaś nigdy!

  Jeśli już malujesz i wiesz, że chcesz się w tym rozwijać…

  Pozwól, że zabiorę Cię w podróż, w której odkryjesz swoją wewnętrzną artystkę. Podróż, u której celu czekają Twoje najlepsze, najgłębsze obrazy. Wyobraź sobie siebie, kiedy malujesz… w pełni otwarta, w totalnym flow, wypływa z Ciebie Twoja autentyczna ekspresja. Jakie to przyjemne wyrażać siebie w obrazach! Właśnie taką podróż przygotowałam dla Ciebie w kursie THE ART OF YOU!

  Zdradzić Ci sekret? Pomimo, że jestem dzisiaj artystką na pełen etat, nie zawsze miałam „plastyczny talent”. Nikt nigdy nie widział we mnie artystki. Tylko ja słyszałam w środku to wołanie. I nie dostałam wrodzonych, widocznych na pierwszy rzut oka talentów, żeby na nie odpowiedzieć i od razu udowodnić, że tak, no przecież, jestem artystką. Duuuużo przeciwności, przede wszystkim tych wewnętrznych, musiałam pokonać, żeby dziś być tu, gdzie jestem. Nie było łatwo, bo za cokolwiek artystycznego się wzięłam, wokół widziałam ZASTĘPY ludzi, którzy byli i są w tym ode mnie o niebo lepsi. I miałam baaaardzo mocną świadomość tego, jak moje rzeczy odstają.

  Nie raz nawet rezygnowałam ze łzami i “dobra, przestań się już silić, nie wychodzi Ci, po co robić coś, w czym nigdy nie będziesz dobra, zobacz jak łatwo innym to przychodzi” na ustach. Ale wewnętrzne wołanie i potrzeba tworzenia były silniejsze.

  Z czasem ten “talent”, którego nie było widać, po prostu rozwinęłam. Bo to też jest umiejętność. Niektórzy się z nią rodzą, inni ją rozwijają. Najważniejsze jest to:

  jeśli czujesz wewnątrz tą potrzebę, wołanie,

  coś Cię ciągnie do tworzenia- idź za tym.

  Piękne rzeczy czekają na tych, którzy idą za swoim wewnętrznym głosem.

  Email

  biuro@kasiaekes.pl

  mój sklep i obrazy

  kasiaekes.pl